
| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 kΩ |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bag |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 12.5 pF |
| Drive Level | 1 µW |
Stock: 71941
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12422
Ext.Price$0.12422
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12422 | $0.12422 |
| 10 | $0.06211 | $0.62110 |
| 50 | $0.05549 | $2.77450 |
| 100 | $0.04957 | $4.95700 |
| 500 | $0.04224 | $21.12000 |
| 1000 | $0.03599 | $35.99000 |
| 3000 | $0.03519 | $105.57000 |
| 5000 | $0.03440 | $172.00000 |
| 10000 | $0.03303 | $330.30000 |
